Kwalifikacyjne kursy zawodowe

• 08 Sierpień 2016
  • Kursy szycia

Kwalifikacyjne kursy zawodowe to forma kształcenia zawodowego dla osób dorosłych, która daje możliwość szybkiego zdobycia nowego zawodu i dopasowania się do potrzeb rynku pracy, niezależnie od posiadanego wykształcenia, bez wcześniejszego przygotowania i doświadczenia. Kursy prowadzone są zgodnie z rozporządzeniem i wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej dla osób, które ukończyły 18 lat.

7cm Szkoła Projektowania, Konstrukcji i Technik Krawieckich jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, wpisaną do ewidencji przez Prezydenta Miasta Poznania, dzięki czemu posiadamy uprawnienia do prowadzenia certyfikowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej kwalifikacyjnych kursów zawodowych: krawiec, technik przemysłu mody. (Nr zaświadczenia 10/2016 z dnia 06.06.2016)

Kadra szkoły posiada odpowiednie wykształcenie kierunkowe i dydaktyczne, oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, które jest niezbędne do prowadzenia kursów na wysokim poziomie, oraz w sposób efektywny.

Pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt odpowiadający temu, który używany jest na co dzień w przemyśle mody. W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały dydaktyczne, a także przybory i tkaniny potrzebne do pracy.

Kursy kwalifikacji zawodowych prowadzimy według programu nauczania wytyczonym przez MEN.

INFORMACJE I ZAPISY ---> https://www.szkola7cm.pl/kurs,4.html

Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat kursu. Prosimy o kontakt mailowy biuro@szkola7cm.pl lub telefoniczny +48 790 400 354 / +48 790 400 367