SZKOLIMY SIĘ W 7CM

• 12 Kwiecień 2024
  • Monika Bogdańska

Miło mi poinformować, że odebrałam dyplom ukończenia studiów podyplomowych w Wyższej Szkoly Kształcenia Zawodowego i ukończyłam kierunek nauczanie przedmiotów zawodowych -technik przemysłu mody.

Mimo, że posiadam już wykształcenie zawodowe kierunkowe to jednak ukończenie takich studiów poszerzyło moją wiedzę i spojrzenie na dzisiejszy przemysł mody. Był to czas bardzo miło spędzony i owocny w wiedzę.

Branża mody cały czas się rozwija i nie omijają ją nowe technologie, dlatego my - wykładowcy Szkoły 7cm staramy się podnosić swoje kwalifikacje, iść z duchem czasu i wdrażać nowości technologiczne również do naszych szkoleń.

Zachęcam WAS  do ciągłego szkolenia i poszukiwania siebie w dzisiejszym świecie, nie ograniczajcie się i walczcie:)

Ja mam to szczęście, że kocham swoją pracę i realizuje się w niej każdego dnia. Uwielbaiam przebywać z ludźmi i uczyć ich, dlatego jeżeli chcesz coś zmienić w swoim ubiorze, nabyć nowych umiejętnośći lub tylko spróboać to ZAPRASZAM CIĘ na nasze kursy w szkole 7cm.

Jesteśmy tu dla WAS :)

ZAPRASZAMY NA KURSZY SZYCIA, KONSTRUKCJI I PROJEKTOWANIA.

Monika Bogdańska